Pj Mansion Hotel

  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Thai Meteorological Department busstoppested er blot 850 meter fra hotellet og 5 minutters gang tager gæsterne til Bearing metrostation.

Sushi bar Yuutaro Sukhumvit 51 ligger ca. 550 meter væk derfra.

Wat Samrong Nuea og King Rama IX Park er begge 10 og 15 minutters kørsel fra hotellet. Du kan komme til Wat Bang Na Nok om få minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Pj Mansion Hotel Bangkok
Ls 1 Lasalle House,Bts,Suvarnabhumi ,Mega Bangna
pris kun for mobil

Ls 1 Lasalle House,Bts,Suvarnabhumi ,Mega Bangna

1 km fra overnatningsstedet
USD 74 USD 67
pr. nat
Baan Mai Guest House
pris kun for mobil

Baan Mai Guest House

8.7
Fremragende 149 anmeldelser
1.2 km fra overnatningsstedet
USD 26 USD 23
pr. nat
Sy smile
pris kun for mobil

Sy smile

5.0
Passende 0 anmeldelser
1.5 km fra overnatningsstedet
USD 20 USD 18
pr. nat

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På værelser

    • Klimaanlæg

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 17:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 12:00
    • Ekstra senge info
    • Der er ingen mulighed for børnesenge på værelset.
    • Der er ikke kapacitet til ekstra senge på værelset.
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🚗
      Er der en parkering i nærheden af et Pj Mansion Hotel?
      Ja, din bil er sikker i en parkeringsplads på et Pj Mansion Hotel, der ligger på stedet.
    • 🚎
      Hvilke offentlige transportstop er tæt på Pj Mansion Hotel?
      Det nærmeste busstoppested er Thai Meteorological Department, det er beliggende inden for 10 minutters gang fra Pj Mansion Hotel og Bearing metrostation er kun 5 minutters gang væk.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Pj Mansion Hotel Bangkok

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk